agencja interaktywna

Pozycjonowanie Radzymin
zaangażowanie...
Skontaktuj się - z nami się negocjuje !
Pozycjonowanie Radzymin
szybkość...
Skontaktuj się - z nami się negocjuje !
Poprzedni
Następny

Każdy właściciel komercyjnej strony internetowej powinien wiedzieć o istnieniu usługi jaką jest pozycjonowanie. Jest to szereg działań mających na celu wyświetlenie adresu w wynikach wyszukiwania na możliwie wysokiej pozycji. Dawniej proces ten był prosty, aktualnie jest on bardzo czasochłonny i nie gwarantuje rezultatów.

Dlatego oferujemy Państwu stworzenie i prowadzenie kampanii linków sponsorowanych Google Ads (dawniej Adwords).

 

Kwestię ustalenia budżetu zawsze pozostawiamy klientowi. Zawsze na początku współpracy – jeśli tworzymy kampanie od zera zalecamy niewielki budżet początkowy, aby w okresie “nauki” Ads nie pochłonął wielkiej sumy, ponieważ dodatnia rentowność pojawia się z czasem. Wszyscy nasi klienci zaczynali od niskiego budżetu ale obserwując wyniki – większość decydowała się na jego zwielokrotnienie wraz z rozwojem firmy. Oczywiście jest górny pułap, przy którym widzimy, że nie warto “dokładać” więcej. Jednak nigdy nie proponujemy zwiększenia wydatków dopóki nie upewnimy się, że nie ma realego zwrotu z reklamy. Jeśli chodzi o nas – radzimy sobie zarówno z dużym jak i mikro-budżetem.

W wielu miejscach w internecie można spotkać się z opinią, że pozycjonowanie stron internetowych przestało być skuteczne, a czasem wręcz szkodliwe. Istnieje na to wiele dowodów, jak chociażby spadek w wynikach wyszukiwania samych firm zajmujących się tą usługą. Wiele firm przekonało się o tym na własnej skórze (stronie). Jeśli ktoś nadal twierdzi przeciwnie niech uświadomi sobie, że istotnym celem firmy Google jest dbałość o jakość wyników wyszukiwania, a sztuczne podnoszenie pozycji jest czymś, co tą jakość często psuje. Dlatego Google zawsze będzie zwalczać tego typu praktyki. W zastępstwie pozycjonowania dostaliśmy od Google narzędzie Ads. Jest to jedyna akceptowalna przez Google forma reklamy w wynikach wyszukiwania. Narzędzie to wraz ze wzrostem świadomości użytkowników internetu staje się coraz bardziej skuteczne.

Google Ads jest platformą o tak dużych możliwościach, że jej rentowność zależy jedynie od wyobraźni reklamodawcy. Jednak też – o czym wielu reklamodawców zapomina – wiele zależy od samej witryny. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do wpisania reklam i zdefiniowania słów kluczowych. Równie dużo pracy wkładamy w dopasowanie witryny do kampanii, tak by system zbierał jak najwięcej informacji. Rentowność jest dla nas priorytetem, bo wiadomo, że nierentowna reklama jest na dłuższą metę nieopłacalna, zatem walczymy do momentu – gdy wszystko zacznie być opłacalne.

Jeśli posiadasz już konto Google Ads i kampanię reklamową i chcesz poprawić jej działanie, bądź sprawdzić czy jest ona optymalnie skonfigurowana zgłoś się do nas. Przeprowadzimy audyt nie tylko kampanii ale też połączonej witryny czy spełnia ona wymogi reklamowe. Z doświadczenia wiemy że zawsze jest coś do poprawy.

Google Ads oferuje możliwość uruchomienia reklamy nawet osobom niemającym doświadczenia w prowadzeniu kampanii. Jednak takie kampanie opierają się na gotowych schematach i algorytmach które… nie zawsze pasują do danej działalności. Tak samo jak lepiej zabrzmi ręcznie zrobiony instrument tak samo kampanie tworzone “ręcznie” będą miały lepszą skuteczność. Już na początkowym etapie wprowadzamy do reklamowanej witryny pewne zmiany, które zaowocują lepszą współpracą systemu z witryną.

Dowiedz się więcej o na https://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Ads

Chcesz więcej informacji o pozycjonowaniu? Zapraszamy do kontaktu

0  zł
wydanych na kampanie Google Ads
0 lat
funkcjonowania kampanii

Formularz wyceny

Wypełnij formularz wyceny kampanii reklamowej Google Ads
4.9/5 - (12 votes)