agencja interaktywna

Strony internetowe Radzymin
zaangażowanie...
Skontaktuj się - z nami się negocjuje !
Strony internetowe Radzymin
szybkość...
Skontaktuj się - z nami się negocjuje !
Poprzedni
Następny

Aby zyskać zaufanie potencjalnych klientów, proponujemy bezpłatne wykonanie prostego projektu graficznego witryny. Projekt jest niezobowiązujący dla żadnej ze stron. Jeśli okaże się ciekawy – a w to wierzymy – możemy się podjąć jego realizacji, oczywiście po uprzednim złożeniu zamówienia. Do czasu zamówienia wykonania strony według projektu, pozostaje on naszą własnością. Zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Radzymin

Nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe to trzon działalności naszej firmy. Nie są nam obce aktualne trendy webdesignu. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi możemy przygotować projekt witryny stosunkowo szybko, więc koszty wykonania też zazwyczaj są konkurencyjne. 

Chcesz stworzyć stronę internetową lub zmienić aktualną? Wyślij zapytanie – przygotujemy darmową wycenę. Tworzymy strony www w oparciu o platformę WordPress. Zapewnia ona możliwość szybkich aktualizacji treści nawet dla osób nieznających się na stronach.

Sprawdź nasze projekty!

Chętnie wykonamy nieobowiązujący darmowy audyt Państwa witryny.

Zapraszamy do kontaktu.

Formularz wyceny

Wypełnij formularz wyceny wykonania witryny internetowej.
WordPress
projektowanie stron internetowych

Usługi związane z projektowaniem stron

Większość z nas chyba lubi szybkie auta, komputery, telefony – nie lubimy czekać. Tak samo jest z internetem. Chcemy by wszystko, co klikniemy ładowało się od razu – bez zbędnych opóźnień.
Tworząc stronę internetową chcemy aby była atrakcyjna, funkcjonalna, ale często zapominamy o jej optymalizacji. Optymalizacja stron pod kątem szybkości działania to często proces czasochłonny – tym bardziej im bardziej rozbudowana jest strona. Wymaga analizy kodu, raportów z narzędzi do audytu. Ale to właśnie dzięki optymalizacji użytkownik odwiedzający witrynę będzie poruszał się po niej płynnie, bez względu czy dysponuje szybkim komputerem, czy też starym smartfonem. W przeciwnym razie będzie tracił cierpliwość na załadowanie kolejnej podstrony i w rezultacie opuści witrynę.

Ale nie tylko użytkownicy mają wymagania. Wyszukiwarka Google też dba o wrażenia użytkownika. Google nie wymaga już tylko strony wartościowej, wymaga też strony szybkiej. Czas wczytywania strony jest teraz jednym z ważniejszych parametrów decydujących o pozycji strony w wyszukiwarce.

Przyspieszanie stron to proces nam znany – mamy wiedzę, która pozwala ocenić, na ile witryna jest zoptymalizowana i ile milisekund a nawet czasem sekund na się z niej jeszcze wycisnąć.

Każda witryna wymaga okresowych aktualizacji, począwszy od drobnych zmian jak np zmiana telefonu, ceny, po większe – dodanie produktów, usług. Czasem okazuje się, że nasza witryna odbiega wyglądem i funkcjonalnością od konkurencji. Jeśli nie masz kogoś, kto szybko wykona dla Ciebie potrzebne zmiany – możesz na nas liczyć. 

Pierwszą czynnością w tworzeniu strony www jest projekt graficzny. Możemy zaproponować własny projekt, lub wykonać stronę według projektu klienta. Jeśli klient chce otrzymać jedynie sam projekt w celu np przemyślenia przed zleceniem wykonania witryny, to oczywiście może to być odrębna usługa. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu (mail, chat, telefon).

Nasze strony są tworzone w oparciu o WordPress. To rozwiązanie posiada wiele zalet, stałe aktualizacje bezpieczeństwa, zgodności ale przede wszystkim możliwość łatwego zarządzania treścią. Oczywiście jeśli klient posiada witrynę bez możliwości zmiany treści – możemy wdrożyć własny panel CMS. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli klientem firmy jest użytkownik prywatny, firma ta musi posiadać wersję witryny zoptymalizowaną dla urządzeń mobilnych. Jeśli witryna nie do końca prawidłowo wyświetla się np. na smartfonach, pomożemy ją skonfigurować tak, by użytkownicy nie mieli problemu z korzystaniem z wersji mobilnej. Zapraszamy do kontaktu.

Najczęstsze pytania klientów:

Tworzona przez nas strona automatycznie “otrzymuje” wersję na urządzenia mobilne i wszelkie zmiany treści/grafiki są w niej automatycznie uwzględniane.
Funkcjonalność wersji mobilnej jest tworzona według obecnych standardów, zatem korzystanie z niej jest podobne do większości witryn mobilnych.

Google stale podnosi wymagania co do szybkości dzałania stron. W związku z tym wiele godzin poświęconych na drobiazgową optymalizację pozwala nam tworzyć strony łane i szybkie, a tym samym zostaną dobrze ocenione przez wyszukiwarkę. Jest to oczywiście czynność wykonywana w ramach realizacji zlecenia.

Stosowany system zarządzania treścią umożliwia łatwą zmiane treści/galerii. Oczywiście wymaga to pewnego zaznajomienia jak każdy program jednak panel edycji jest bardzo przyjazny użytkownikowi. W przypadku jakichkolwiek problemów służymy pomocą, i wszelkie poprawki wprowadzamy od ręki.

Zastosowanie na stronie delikatnych animacji zawsze ją “ożywia” i poprawia ogólne odczucia. Odradzamy jednak mocne animacje ponieważ ich zastosowanie odbywa się kosztem szybkości działania.

Dodanie do strony innej wersji językowej wymaga zastosowania dodatkowej płatnej funkcji. Oczywiście inne wersje językowe są automatycznie dostępne w wersji na komputer i na urządzenia mobilne.

IntraSystems nie oferuje usługi hostingu. Jeśli klient nie posiada serwera/domeny proponujemy ofertę jednego ze sprawdzonych usługodawców – jest to dodatkowy koszt ale w zmian klient ma gwarancję stałej dostępności i bezpieczeństw witryny. Oczywiście klient ma możliwość samodzielnie wybrać miejsce instalacji nowej strony www.

Nie korzystamy z gotowych szablonów – staramy się by każda witryna była niepowtarzalna. Pozostawiamy za to klientom duży wpływ na ostateczny wygląd strony. Przed utworzeniem całej witryny przygotowujemy jej projekt, który da klientowi wyobrażenie jak mniej więcej będzie wyglądać strona.

?

4.9/5 - (12 votes)